Cognitemo - Agencja Marketingowa Opole

Szukasz firmy, która wprowadzi Cię w świat marketingu internetowego? A może potrzebujesz świeżą krew do swoich działań promocyjnych? Agencja Marketingowa Cognitemo z Opole z pewnością ma dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź, czy jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem. 

Agencja Marketingowa Opole - Cognitemo

Jakie problemy rozwiąże Cognitmeo –  Agencja Marketingowa Opole? 

Poniżej kilka problemów, które możesz napotkać jako przedsiębiorca. Oczywiście więcej informacji znajdziesz stronie z ofertą

Nie ma mnie w internecie 🙁 

Masz biznes, który działa od wielu lat, przynosi stabilne dochody, ale ostatnio zauważasz, że masz mniej klientów? A może po prostu chcesz zaistnieć w internecie? Świetnie się składa. Wykonamy dla Ciebie stronę www w rozsądnej cenie i nauczymy Cię, jak publikować na niej treści (oczywiście będziesz mógł(a) nam to również zlecić 😉 ). Jeżeli chcesz sprzedawać przez internet, stronę www wzbogacimy o sklep internetowy. Obiecujemy szybkie terminy realizacji i przede wszystkim dobry kontakt.  

Zobacz naszych klientów i strony, które wykonaliśmy. 
Moja strona www nie żyje 🙁 

Masz już stronę, ale niewiele się na niej dzieje? Informacje są przestarzałe, a ostatnia aktualność pochodzi z 2018 roku? Mamy na to rozwiązanie – odświeżymy treści na Twojej witrynie. Zaplanujemy i napiszemy teksty na firmowy blog lub podstronę z newsami. Wszystko po to, żeby strona była atrakcyjna, aktualna i dawała korzyść Twoim klientom. 

Strona www, content marketing Opole

Nie widać mnie w Internecie 🙁

Wpisujesz nazwę swojej usługi lub flagowego produktu do Google i Cię nie widać? Masz stronę, ale wyświetla się ona na 49 miejscu w Google? Z przyjemnością poprawimy widoczność Twojej strony w internecie. Zajmujemy się pozycjonowaniem i dodatkowo bardzo to lubimy.:) 

Razem stworzymy listę fraz kluczowych, na których pozycjonowaniu Ci zależy. Zajmiemy się odpowiednim tworzeniem treści pod wyszukiwarki, optymalizowaniu jej szybkości i zdobędziemy dla Ciebie linki. Wszystko po to, aby Twoja strona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania. 

Jeszcze nie reklamowałe(a)m się w internecie

Chcesz sprawdzić, czy reklamy internetowe są dla Ciebie? Znaleźć nowych klientów lub kontakty? Zaprojektujemy dla Ciebie kampanię, ścieżki zakupowe, ustawimy konwersję, wgramy pixel. Nie wiesz o co chodzi? Nie szkodzi. Wszystko wytłumaczymy i powiemy, dlaczego warto to zrobić. 

Realizujemy kampanię na Facebooku i Google Ads. Ponadto mamy również doświadczenie w reklamach na LinkedIn. 

Chciałbym wysłać newsletter, ale nie wiem, jak zrobić to najlepiej?

Z tym również pomożemy. :). 

Newsletter może być przydatnym narzędziem do komunikacji z Klientami. Zaufaj nam, wysłaliśmy już setki wiadomości. Wiem, które informacje działają, a które mniej. 

Chcę stworzyć proces marketingowy

Słyszałeś o lejku sprzedaży lub lejku marketingowym i chciał(a)byś wdrożyć do we własnej firmie. Napisz do nas. Lubimy myśleć o marketingu jako o procesie. Dzięki takiemu podejściu można optymalizować poszczególne jego etapy i  doprowadzać go do perfekcji. Lejek marketingowy można wykorzystywać nawet przy prostych biznesach. Sprawdza się świetnie również w marketingu B2B, który z założenia jest bardziej skomplikowany, czasochłonny, a decyzję podejmuje w nim często kilka osób, tzw. komitet zakupowy. Właśnie w takim przypadku, warto zaprojektować tak proces, aby uwzględniał on etapy przyciągnięcia uwagi potencjalnego odbiorcy, przekazywanie wiedzy oraz zachętę do pozostawienia kontaktu. Często zdarza się, że trzeba stworzyć więcej niż jeden lejek marketingowy dla jednej usługi czy produktu – nie martw się, przygotujemy analizę i stworzymy rozwiązanie, które pomoże Ci zdobyć nowych klientów. 

Marketing nie wiem, czy robię to dobrze 🙁 

Przerasta Cię marketing, zwłaszcza ten internetowy? Nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć? Przygotowaliśmy mały poradnik: Marketing w małej i średniej firmie. Możesz się z nim zapoznać i zobaczyć, czy masz już wszystko. Jeśli nie, z chęcią pomożemy we wdrożeniu tych elementów, które czekają na “lepsze czasy”. Cognitmeo, czyli Agencja Marketingowa Opole stworzy dla Ciebie strategię i zaplanuje działania, a jeżeli potrzebujesz zaprojektujemy dla Ciebie szkolenie z marketingu internetowego. Możemy przeszkolić Ciebie i Twoich pracowników. Dodatkowo przeprowadzić coaching marketingowy, co to takiego – indywidualne konsultacje, dzięki którym stworzysz dostosowany do potrzeb dział marketingu w swojej firmie. 

Mam agencję marketingową, ale się nie wyrabiam

Masz więcej klientów? Skumulowało Ci się więcej projektów? Niespodziewanie więcej osób wzięło L4? Możemy pomóc. Social media, artykuły, informacje, reklamy na Facebooku, reklamy Google. W tym wszystkim jesteśmy w stanie Ci pomóc. Napisz lub zadzwoń. Szybko przygotujemy wycenę i podpiszemy dokumenty o zachowaniu poufności. 

To tylko niektóre problemy, które możesz napotkać w swoim marketingu. 

Potrzebuję profesjonalnych tekstów 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na profesjonalne teksty, które możesz wykorzystywać na stronie www lub mediach. Chcesz na swojej stronie opublikować artykuł z uwzględnieniem badań naukowych, ciekawych raportów i analiz? A może potrzebujesz teksty pod pozycjonowanie? Zależy Ci na tekście podszytym emocjami – pozytywnymi lub negatywnymi. Możemy w tym pomóc – agencja marketingowa Cognitemo z Opola. 

Otwieram nową firmę

Zdecydowałe(a)ś się na otwarcie nowej firmy i zdajesz sobie sprawę, że marketing jest ważny. Warto od początku zainwestować w strategię i plan działań marketingowych. Utworzyć wizytówki Google, profile na Facebooku. Więcej o tym, znajdziesz w artykule: Marketing W Małej I Średniej Firmie

Jeżeli potrzebujesz w tym pomocy, Agencja marketingowa Cognitemo chętnie pomoże. 

Cognitemo – Agencja Marketingowa Opole 

Chociaż jesteśmy z Opola, to obsługujemy Klientów w całej Polsce. Bielsko-Biała? Katowice? Warszawa czy Białystok? W dzisiejszych czasach, to żaden problem. Jeśli potrzebujesz się spotkać również na żywo – przyjedziemy, ale pewnie większość spraw załatwiamy przez telefon, maila i wideokonferencje. 

Sprawdź nas – napisz do nas lub zadzwoń (tel. 698616345

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Czym zajmuje się Agencja Marketingowa Cognitemo?

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i skupiamy się na pomocy małym i średnim firmom. 

Przede wszystkim pomożemy Ci w stworzeniu strategii marketingowej, czyli planu działań, które później z chęcią będziemy realizować. Dlaczego zaczynamy od strategii? Bo pozwala ona wyznaczać cele, które później można przełożyć na konkretne działania. Nie wszystkie firmy potrzebują być obecne w social media, nie dla wszystkich dobrą opcją są reklamy w Google. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wyznaczamy również kluczowe wskaźniki, dzięki którym dowiesz się, czy spełniamy nasze obietnice. 

Zapraszamy do kontaktu. Chociaż agencja marketingowa ma siedzibę w Opolu, to działamy w całej Polsce (a nawet na całym świecie). 


Więcej o Cognitemo

Chcesz wiedzieć więcej o naszej agencji marketingowej? Zapraszamy, do sekcji o nas, której zobaczysz,  jakimi klientami obecnie pracujemy i jak i pomagamy. 

Zachęcamy również do przeczytania artykułu o tym, skąd nazwa agencji – Cognitemo, oraz o jej założycielu. 

 

Aktualizacja strony: 22.09.2023 r.